• Burud med flere på samling!

Flere Elverumsgutter på samling 6-8 Mars

Fellessamling for Rekruttgutta, juniorgutta, U-gutta og Guttelandslaget 6-8 mars i Skien.

Skrevet av Magnus Stenseth

Norges yngre landslag samles til samling i Skien 6-8 mars. Flere Elverumsspillere er tatt ut.

Erik Toft, Jonas Burud og André Lindboe rr tatt ut til samlingen med Rekruttlandslaget.

Jørgen Jansrud er reserve for Juniorgutta

Sander W. Linderud, Emil Kheri Imsgard og Anders Jansrud er reserver til U-gutta.

Viljar Gotland Roaldstveit er tatt ut til Guttelandslaget.

Vi ønsker Elverums representater på samlingen lykke til!

Under følger de øvrige uttakene

REKRUTTLANDSLAGET:
Målvakter:
Kristian Sæverås, Bækkelaget HB Elite (født22.06.96)
Kristijan Jurisic, FyllingenBergen (06.09.95)

Utespillere:
Lasse Balstad, Kolstad Håndball (13.01.94)
Mishels Liaba, Kolstad Håndball (13.09.95)
Erik T. Toft, Elverum Håndball (14.11.92)
Mario Matic,FyllingenBergen (23.07.94)
Vetle Eck Aga, Bodø HK (04.10.93)
Henrik Bielenberg, Bodø HK (07.05.94)
Endre Langaas, Bodø HK (05.10.91)
Kristian Rammel, Bækkelaget HB Elite (07.02.95)
Jonas Burud, Elverum Håndball (20.10.93)
Erlend Sund, Bodø HK (21.09.95)
Fredik Mossestad, FyllingenBergen (26.11.93)
Magnus Søndenå, Haslum HK (09.10.91)
Sebastian Barthold, Haslum HK (27.08.91)
André Lindboe, Elverum Håndball (24.06.88)

U-GUTTA:
Målvakter:
Halvor-Elias Nærland, Nærbø IL (Født 14.02.98)
Nikolai Wiig, Haslum IL (20.11.98)
Jesper Johan Gulliksen, Herkules Håndball (07.09.99)

Utespillere:
Preben Egeli, Bodø HK (05.04.98)
Ole Nærland, Nærbø IL (04.06.98)
Andreas Horst Haugseng, Nærbø IL (18.08.98)
Anders Teige Bøe, Herkules Håndball (28.10.99)
Sindre Heldal, FyllingenBergen (10.02.99)
Bjørnar Pedersen, Ski IL (26.04.98)
Kasper Lothe, Ski IL (22.12.98)
Sander Løvlie Simonsen, ØIF Håndball Elite (09.07.98)
Henrik Evensen, Herkules IF (27.02.99)
Simen Holand Pettersen, Sandefjord Håndball (08.04.98)
Thomas Horneland Boilesen, Drammen HK (11.11.98)
Rassin Haugseng, Nærbø IL (21.02.98)
Olaf Richter Hoffstad, Sandefjord Håndball (08.01.99)
Fabian Sandven, Bækkelaget Håndball Elite (03.05.98)
Fredrik Engelstad, Sandefjord Håndball (20.04.98)

Reserver:
Emil Kheri Imsgard, Elverum Håndball 06.03.1998
Sander Wennberg Linderud, Elverum Håndball 01.07.1999
Alexander Mitrovic, St. Hallvard 12.03.1998
Samson Bjørke Kallestad, Fyllingen Håndball Elite 27.06.1998
John Thue, Nærbø IL 24.03.1998
Fredrik Butler Wang, Nøtterøy Håndball Elite 12.04.1998
Anders Jansrud, Elverum Håndball 27.03.1998
Sander Horntvedt Pettersen, Sandefjord Håndball 04.05.1998

GUTTELANDSLAGET:
Målvakter:
Tage Hestbek Nilsen, Sverresborg HK (Født 21.06.01) (kamper/mål 000/000)
Henrik Kjølsrud, Tønsbergs Turn (13.01.01) (000/000)
Glenn-Terje Luth, Langhus IL (16.03.01) (000/000)

Utespillere:
Arian Olsen Grønskei, Fjellhammer IL (20.08.01) (000/000)
Oscar Duus Carlsen, Øyestad IF (05.04.01) (000/000)
Jørg William Fiala Gjermundnes, Randesund IL (29.04.01) (000/000)
Tobias Grøndahl, Vestre Bærum HK (22.01.2001) (000/000)
Eskil Dahl Reitan, Klæbu IL (14.03.01) (000/000)
Thomas Bjaaland, Herkules IF (21.01.01) (003/010)
Bjørn Christiansen Mathiassen, Viking TIF (27.04.01) (003/004)
Sebastian Oulie Brynhildsvoll, Fjellhammer IL (16.06.01) (000/000)
Nicolai Daling, Sverresborg HK (16.09.01) (003/000)
Stig Malum, Skogn IL (11.02.01) (000/000)
Ulrik Berge Eriksson, Viking TIF (09.03.01) (000/000)
Tollef Oskar Lindqvist, Tønsbergs Turn (17.01.01) (000/000)
Kasper Sjursen Syversen, Fjellhammer IL (29.07.01) (000/000)
Viljar Gotland Roaldstveit, Elverum Håndball (06.01.01) (000/000)
Kristoffer Raastad-Hoel, Ros IL (30.05.01) (000/000)

Reserver
Isak Leine, Gausdal HK (28.09.01) (000/000)
Trym Johan Ven Der Hagen, Frogner IL (13.02.01) (000/000)
Torstein Risdal Hannås, Otra IL (15.04.01) (000/000)
Herman Bredal Oftedal, Nit/Hak HK (31.01.01) (000/000)
Hans Fabian Ørbeck, Haslum IL (14.04.01) (000/000)
Sondre Christiansen, Ros IL (19.02.01) (000/000)
Kasper Thorsen Lien, Sarpsborg IL Håndball (15.04.01) (000/000)
Simen Schnabel, Åkra IL (25.01.01) (000/000)
Jonas Stenersen, Siggerud IL (28.01.01) (000/000)

JUNIORGUTTA:
Målvakter:
Robin Paulsen Haug, St. Hallvard (født 01.09.98) (kamper/mål 022/000)
Marcus Rasch, Falk SK (04.11.96) (000/000)
Karl-Henrik Stenkjær, Nøtterøy Håndball Elite (03.06.96) (019/000)

Utespillere:
Fredrik Løvberg, Bækkelaget Håndball Elite (03.03.97) (018/052)
Marius Galta Ferkingstad, FyllingenBergen (29.09.96) (025/053)
Thomas Solstad, Halden IL Topphåndball (26.02.97) (026/047)
Aksel Horgen, Haslum IL (29.05.96) (057/165)
Tormod Hauane, Falk SK (30.04.97) (042/116)
Håkon André Pettersen, Lillestrøm Topphåndball (06.02.96) (027/025)
Eirik Köpp, Haslum HK (10.01.96) (058/246)
Magnus Abelvik Rød, Bækkelaget Håndball Elite (07.07.97) (045/172) *)
Simen Schønningsen, Haslum IL (21.02.96) (051/217)
Sander Andreassen Øverjordet, Haslum IL (08.04.96) (027/044) *)
Magnus Fredriksen, Falk SK (24.05.97) (026/068)
Tom Kåre Svegård Nikolaisen, Kolstad Håndball (29.12.97) (004/000)
Fredrik Svendsen, Falk SK (26.04.96) (000/000)
Sindre André Aho, ØIF Arendal (20.07.97) (043/112)
Kevin Maagerø Gulliksen, Bækkelaget Håndball Elite (09.11.96) (038/087)
Jesper Oliver Hagen, Drammen HK (15.03.97) (000/000) **)
William Gellein Vangen, St. Hallvard (19.06.97) (012/009) **)

*)Forfall
**) Ny spiller inn i troppen

Reserver:
Sean Kelly, Kolstad Håndball (23.01.96) (006/000)
Martin Tangvik, Kolstad Håndball (27.02.96) (000/000)
Eirik Hybertsen, Haslum IL (17.09.96) (003/003)
Benjamin Hallgren, Follo HK (06.05.96) (000/000)
Lasse Larsen Thorsbye, Drammen HK (30.09.97) (051/065)
Jørgen Jansrud, Elverum Håndball (23.07.96) (044/064)
Jørgen Landgraff Vegsund, Sandefjord Håndball (12.04.96) (000/000)