Kampdag på håndballskolen Lagoppsett og kampoppsett

Skrevet av fredrikruud

På fredag er det kamper på håndballskolen. Her kan du se hvilket lag ditt barn spiller på, samt tidspunkt og klokkeslett for kampene.

Kampoppsett gruppe 5 og 6 på bane 1 i Terningen Arena (kamptid: 10 min)

Klokken Hjemmelag Bortelag Resultat
12.45 ELVERUM DRAMMEN  
13.00 HASLUM FYLLINGEN  
13.15 DRAMMEN HASLUM  
13.30 FYLLINGEN ELVERUM  
13.45 ELVERUM HASLUM  
14.00 FYLLINGEN DRAMMEN  
14.15 HASLUM DRAMMEN  
14.30 ELVERUM FYLLINGEN  
14.45 HASLUM FYLLINGEN  
15.00 ELVERUM DRAMMEN  
15.15 FYLLINGEN DRAMMEN  

 

 Kampoppsett gruppe 3 og 4 på bane 2 og 3 i Terningen Arena

(kamptid: 10 min)

BANE 2

Klokken Hjemmelag Bortelag Resultat
12.45 RUNAR LARVIK  
13.00 LARVIK BYÅSEN  
13.15 BYÅSEN RUNAR  
13.30 LARVIK STABÆK  
13.45 RUNAR STABÆK  
14.00 STORHAMAR BYÅSEN  
14.15 BYÅSEN LARVIK  
14.30 RUNAR STORHAMAR  
14.45 STORHAMAR STABÆK  
15.00 LARVIK STORHAMAR  
15.15 TERTNES STABÆK  

 

BANE 3

Klokken Hjemmelag Bortelag Resultat
12.45 STORHAMAR STABÆK  
13.00 STABÆK TERTNES  
13.15 TERTNES STORHAMAR  
13.30 RUNAR STORHAMAR  
13.45 TERTNES BYÅSEN  
14.00 LARVI TERTNES  
14.15 STABÆK RUNAR  
14.30 TERTNES STABÆK  
14.45 LARVIK RUNAR  
15.00 TERTNES BYÅSEN  
15.15 BYÅSEN RUNAR  

 

 Kampoppsett gruppe 1 og 2 i Elverumshallen

(kamptid: 15 min)

 

Klokken Hjemmelag Bortelag Resultat
12.45 THW KIEL FC BARCELONA  
13.05 GYØR BUDOCNOST  
13.25 AALBORG THW KIEL  
13.45 FC BARCELONA GYØR  
14.05 BUDOCNOST AALBORG  
14.25 THW KIEL GYØR  
14.45 BUDOCNOST FC BARCELONA  
15.05 AALBORG GYØR  

Lagoppsett

GRUPPE 1 OG 2 ELVERUMSHALLEN

THW KIEL                                     GYØR                

Ane Marie                                                  Ina

Tonje                                                           Emma

Martine                                                      Karianne

Frida Njålson                                              Maria

Jens                                                              Helena

Kristoffer                                                    Synne

Oda                                                              Vilde

Carina                                                          Syver

Camilla                                                        Magnus Orry

Nora

FC BARCELONA                           BUDOCNOST

Ingeborg                                                     Kaja

Marit                                                           Karen

Eirin                                                              Sara

Jonas                                                            Helene

Anne                                                            Sondre

Andrea                                                        Marlen

Martine G                                                   Frida

Heidi                                                            Kristin

Eskil                                                              Otto

Lone

AALBORG

Frida N

Madeleine

Maria K

Bjørn Kristian

Caroline

Mathilde

Martine M

Renate

Sandra

Martin

 

 GRUPPE 3 OG 4 BANE 2 OG 3 TERNINGEN ARENA

RUNAR                                        LARVIK

Maren                                                         Erik

Kaisa                                                            Solveig

Eline R                                                         Eline K

Mads                                                            Sander

Mathilde                                                     Sigrid

Håkon Johan                                              Håkon

Ida A B                                                         Ida S

Eva

 

BYÅSEN                                       STORHAMAR

Edvard                                                         Ane

Ingrid                                                           Stian

Sofie N                                                         Maria

Syver                                                            Jacob

Jørgen                                                          Siri H

Jonathan                                                     Magnus

Thea                                                             Selma

Benjamin

 

STABÆK                                       TERTNES

Siri W                                                           Martin

Synne                                                           Erlend

Ingmar                                                        Hanna

Olaf                                                              Sofie B

Tara                                                             Mina

Lauritz                                                         Leander

Mikkel                                                          Andrine

 

 GRUPPE 5 OG 6 BANE 1 TERNINGEN ARENA

ELVERUM                                    DRAMMEN

Jesper                                                          Amund

Jeisson                                                         Mathias

Emre                                                            Jonathan

Jakob                                                            Aurora G S

Julie                                                              Susanne

Mille M                                                        Sanna M

Martin S                                                      Sander

Fia Charlotte                                              Sanna H

Magnus                                                       Simen

Aurora

HASLUM                                      FYLLINGEN

Tuva                                                             Ine

Tiril                                                               Josefine

Emma                                                          Sindre

Martin M                                                    Eirik

Vetle                                                            Mats

Theo                                                             Brage

Guro                                                             Anna

Kristin                                                          Julia

Peder                                                           Ole Jørgen

Vebjørn                                                        Karoline