8 spillere fra Elverum Håndball Herrer er innkalt på landslagsoppdrag!

Elverum Håndball er godt representert på både LM, LMR, LM98 og LM00. Hele 8 spillere fra a-lagsstallen er innkalt på landslagsoppdrag.

I slutten av oktober er det landslagspause og i dag ble innkallingen til de respektive troppene lagt ut.
Elverum Håndball er godt representert der med hele 8 spillere fra a-lagstroppen!
Magnus Fredriksen er med som eneste spiller fra hjemlig eliteserie på LM, Jonas Burud, Alexander Westby og Endre Langaas er kalt inn på LMR,
Emil Kheri Imsgaard, Aleksander Mitrovic og Simen Holand Pettersen er med i LM98-troppen og Jonas Myreng Elverhøy er med i LM00-troppen.
Vi er stolte både på klubbens og mest av alt guttas vegne som legger ned en hard jobb hver dag for å lykkes.
Vi ønsker gutta lykke til på samlingene!


Landslag Menn Senior: 

Målvakter: 
16 Espen Christensen, GWD Minden (083/000)
30 Torbjørn Bergerud, SG Flensburg-Handewitt (053/000)
Utespillere:
21 Magnus Gullerud, GWD Minden (101/113)
9 Henrik Jakobsen, Fenix Toulouse Handball (028/028)
17 Magnus Jøndal, SG Flensburg-Handewitt (123/331)
6 Sebastian Barthold, Aalborg Håndbold (028/028)
89 Espen Lie Hansen, HBC Nantes (144/431)
24 Christian O’Sullivan, SC Magdeburg (092/138)
5 Sander Sagosen, Paris Saint-Germain Handball (077/319)
23 Gøran Johannessen, SG Flensburg-Handewitt (044/077)
13 Hermann R. Vildalen, Ribe-Esbjerg (005/009)
4 Lasse Balstad, Ystad IF HF (004/000)
10 Magnus Fredriksen, Elverum Håndball (003/001)
25 Eivind Tangen, Skjern Håndbold (062/091)
15 Kent Robin Tønnesen, Telekom Vezprèm HC (097/258)
77 Magnus Abelvik Rød, SG Flensburg-Handewitt (031/035)
4 Magnus Søndenå, Ribe-Esbjerg HH (011/028)
3 Kevin Maagerø Gulliksen, GWD Minden (008/003)

Landslag Menn Rekrutt:
Håvard Åsheim, IFK Skövde
Kristian Sæverås, Aalborg Håndbold
Inge Aas Eriksen, FyllingenBergen Håndball
Eirik Køpp, Vfl Gummersbach
Erik T. Toft, Mors-Thy Håndbold
Kristian Stranden, Halden Topphåndball
William Aar, Kolstad Håndball
Jonas Burud, Elverum Håndball
Simen Schønningsen, Ribe-Esbjerg HH
Stig-Tore Moen Nilsen, IFK Kristianstad
Alexander Westby, Elverum Håndball
William Nilsen-Nygaard, Halden Topphåndball
Fredrik Mossestad, FyllingenBergen
Aksel Horgen, Drammen HK
Kristian Rammel, Århus Håndbold
Endre Langaas, Elverum Håndball
Joakim Hykkerud, Drammen HK

 

Landslag Menn 98
Emil Kheri Imsgard, Elverum Håndball (045/000)

Robin Paulsen Haug, HK Malmö (041/000)
Theodor Svensgård, Nærbø IL (000/000)
Sander Løvlie Simonsen, ØIF Arendal Elite (042/096)
Olaf Richter Hoffstad, ØIF Arendal Elite (048/129)
Sindre Heldal, Nærbø IL (046/153)
Andreas Horst Haugseng, Nærbø IL (041/086)
Rassin Haugseng, Nærbø IL (027/043)
Fabian Sandven, Bækkelaget Håndball Elite (039/119)
Thomas Horneland Boilesen, Drammen Håndball (043/130)
Vetle Rønningen, SG BBM Bietigheim (038/094)
Simen Holand Pettersen, Elverum Håndball (025/073)
Alexander Mitrovic, Elverum Håndball (013/021)
Karsten Skinnarland Enoksen, Runar IL (026/039)
Bjørnar Pedersen, Ski IL (036/066)
Ole Nærland, Nærbø IL (026/024)

Landslag Menn 00
André Bergsholm Kristensen, ØIF Arendal Elite (031/002)
Thomas Langerud Kristoffersen, Haslum IL (011/000)
Ola Hoftun Lillelien, HK-72 Sande (028/097)
Markus Foslund Niva, Bækkelagets SK (015/015)
Alexander Blonz, Viking Håndball (028/096)
Ola Romsaas, Drammen HK (007/040)
William Fiala Gjermundnes, ØIF Arendal Elite (027/054)
Jonas Myreng Elverhøy, Elverum Håndball (029/045)
Tobias Grøndahl, Vestre Bærum HK (019/055)
Kristoffer Raastad-Hoel, Drammen HK (000/000)
Markus Buchardt, Bergsøy IL (000/000)
Simen Lyse, Charlottenlund SK (000/000)
Viktor Petersen Norberg, Sandefjord Håndball (029/094)
Birk Hermann Inselseth, Tjølling IF (013/008)
Kristian Hübert Larsen, Tjølling IF (014/014)
August Storbugt, Sarpsborg IL Håndball (028/074)